shapka_top.jpg

Органічні дезінфектантів АБО
Органічні ДЕЗІНФІКУЮЧІ ЗАСОБИ

Затверджено Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.    Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-5 / 8857. Технічні умови ТУ У 20.2-37866192-001:2018
«Засоби дезінфекційні».

100% - БЕЗПЕЧНИЙ АБСОЛЮТНО НЕШКІДЛИВИЙ ДЛЯ АЛЕРГІКІВ ТА АСТМАТИКІВ

ЛЕГИОН САНИТАЙЗЕР

ІНСТРУКЦІЯ
ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ДЕЗІНФЕКЦІЙНОГО ЗАСОБУ «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» (LEGION SANITIZER) З МЕТОЮ
ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ДОСТЕРИЛІЗАЦІЙНОГО ОЧИЩЕННЯ

1. Перед  проведенням  дезінфекції  необхідно  провести  механічну  очистку,  миття  та,  при  необхідності, знежирення  поверхонь (приміщень, обладнання, тари, інвентарю), в тому числі, які контактують з питною водою.

2. Робочі розчини засобу готують у промаркованих ємностях, які виготовлені із будь-яких матеріалів, шляхом розведення засобу водою та наступного перемішування до повного його розчинення з подальшою витримкою на протязі однієї години. *Для приготування робочих розчинів засобу використовують питну воду.

3. З метою дезінфекції застосовують робочий розчин препарату «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» в концентрації 0,5-1,0%  по препарату і нормі витрат робочого розчину - 100 мл / м2 з дотриманням часу експозиції 30 хвилин (при профілактичній дезінфекції).

4. Дезінфекцію об'єктів робочими розчинами «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» виконують способами протирання, зрошення, замочування, заливання або занурення.

5. Робочі розчини засобу не знебарвлюють тканини, не фіксують органічні забруднення, проявляють змочувальні та дезодоруючі властивості, що підсилюються при підвищенні температури розчинів  до 30-90° С. Миючі властивості підсилюються при додаванні до них кальцинованої соди (30,0 г/л).
** Засіб не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлоровмісних сполук.

6. Проведення вологого прибирання після дезінфекції засобом «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР», тобто спеціальне  змивання дезинфікуючого засобу з оброблених поверхонь не  потрібне.

«ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» відповідає встановленим медичним критеріям безпеки: засіб за параметрами гострої токсичності відноситься до 4 класу мало небезпечних речовин при введенні в шлунок та нанесенні на шкіру згідно з вимогами, що діють на території України; не подразнює слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів, не викликає шкірно-подразнювальної, шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої дії, не виявляє мутагенних, кумулятивних, ембріотоксичних, гонадотоксичних та канцерогенних властивостей.Засіб негорюч, пожежо- та вибухобезпечний, екологічно безпечний.

ЛЕГИОН САНИТАЙЗЕР
(LEGION SANITIZER) 5л
Готовий розчин

LEGION SANITIZER  – засіб дезінфекційний для всіх типів поверхонь на основі синтетичного органічного високомолекулярного полімеру (cas 57029-18-2) єдиний засіб, що володіє тривалою дезинфікуючою (пролонгованою) дією - оброблені поверхні набувають і зберігають знезаражуючий ефект
до кількох тижнів !!!!!!

ГАРАНТОВАНЕ 100% ЗНЕЗАРАЖЕННЯ

ЛЕГИОН САНИТАЙЗЕР цена

Висновок Державної санітарно-епідеміологічної еспертизи № 602-123-20-5 / 8857 (25.04.19)

Засіб  дезінфікуючий  LEGION SANITIZER  дозволяється  до  застосування  для  профілактичної,  поточної  та  заключної  дезінфекції  приміщень,  предметів  обстановки,  санітарно-технічного  обладнання  на будь-яких  стаціонарних  та  рухомих  об'єктах.

LEGION SANITIZER   має  антимікробну  активність  відносно  грамнегативних  і  грампозитивних  бактерій (включаючи  мікобактерії  туберкульозу),  вірусів  (в  тому  числі  вірусів  ентеральних  і  парентеральних гепатитів,  ВІЛ,  поліомієліту,  аденовірусів,  вірусів грипу,  вірусу  пташиного  грипу - штам  АН5N1,  герпесу  та інших  вірусів),  грибів  роду  Кандида,  трихофітон,  цвілі.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСОБУ:

  • не містить токсичних компонентів - активний хлор, альдегідів, фенолів
  • має бактерицидну (включаючи спорові бактерії та туберкульоз), віруліцидну (включаючи віруси гепатиту та віл-інфекції) та фунгіцидну (включаючи кандидоз, дерматофіти) дію
  • має довготривалу (пролонговану) корисну дію
  • може використовуватись у присутності людей
  • має нейтральний показник PH
  • немає запаху.  не викликає алергії
  • попереджує та знищує біообростання (біоплівку)
  • не призводить до корозії поверхонь та обладнання
  • просте обслуговування в експлуатації та зберіганні
  • безпечний для людини, тваринного, рослинного світу та навколишнього середовища


ЛЕГИОН САНИТАЙЗЕР
(LEGION SANITIZER) 1л
Готовий розчин

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення